ثبت نام کاربر     ورود به سایت
 Privacy Statement  

حريم خصوصي کاربران سایت موسسه آلاچیق روان  
بر طبق توافقنامه هاي موجود در اين سايت، موسسه آلاچیق روان متعهد مي شود که به حريم خصوصي کاربران خود احترام بگذارد. در اين صفحه تعهدات و سياستهاي سايت در اينزمينه شرح داده مي شود.
ما هرگز بدون اجازه از خودتان، دست به افشاي اطلاعات خصوصي و فردي شما نخواهيم زد، مگر اينکه به موجب حکم قانوني توجيهي براي اين کار وجود داشته باشد.

ما چه اطلاعاتي را جمع آوري مي نماييم؟
زمانيکه شما هر سايتي را مشاهده مي کنيد، اطلاعات معيني از شما به طور اتوماتيک جمع آوري مي شود. ما نيز به ازاي هر بيننده سایت موسسه آلاچیق روان، بصورت اتوماتيک اطلاعاتي درباره کامپيوتر فرد و بازديد او از سايت جمع آوري کرده و ذخيره مي نماييم:
1- اطلاعاتي درباره آدرس IP کامپيوتر شما (آدرسIP عددي است که بطور اتوماتيک زماني که شما وارد شبکه وب مي شويد به کامپيوتر شما تخصيص داده مي شود).
2- آدرس اينترنتي سايتي که از طريق آن وارد سايت ما شده ايد. براي مثال www.google.com يا www.yahoo.com
3- تاريخ و زماني که شما وارد سايت ما مي شويد و مدت زماني که در سايت هستيد.
4- نام و نسخه سيستم عامل و Browser کامپيوتر شما. به عنوان مثال Windows XP/IE8 يا Google Chrome اين اطلاعات به طور اتوماتيک بوسيله کامپيوتر شما منتقل مي شود.
5- صفحاتي از سايت که شما آنها را مشاهده مي کنيد.

ما از آدرس IP براي تحليل گزارشات،مديريت سايت، و رديابي كاربران و جمع آوري اطلاعات آماري استفاده مي كنيم. آدرسهايIP به هيچ عنوان ارتباطي بااطلاعات خصوصي شما ندارد. چنانچه وارد سايت ما شويد، صفحاتي را بخوانيد، ياچيزهايي را دانلود نماييد، اينها اطلاعاتي هستند که جمع آوري مي کنيم. ما از اين اطلاعات استفاده مي نماييم که تعداد بينندگان سايتمان را در بخش هاي مختلف مشخصکنيم و کمک مي کند که سايتمان را براي بينندگان آن هر چه مفيدتر نماييم. براي مثال از اطلاعات مرورگر به اين منظور استفاده مي کنيم که سايتمان را به گونه اي طراحي نماييم که تعداد افراد بيشتري بتوانند صفحات سايت را به درستي مشاهده نمايند. زمانيکه شما وارد سايت ما مي شويد، اطلاعاتي غير از اين هايي که گفته شد از شما جمع آوري و ذخيره نمي نماييم، مگر اينکه خود شما بخواهيد که اطلاعات ديگري دراختيارمان بگذاريد. مثلا اينکه شما فرمي را در سايت پر کنيد که شامل اطلاعاتي ازقبيل ايميل، اسم و سن شما باشد و آنرا ثبت نماييد.

کوکی ها
کوکی ها فایل های کوچکی می باشند که سایت هایی که از آنها بازدید می کنید بر روی کامپیوترتان ذخیره می کنند. کوکی ها در واقع فایل های ارتباطی بین سرور و کامپیوتر شما می باشند که از نظر امنیتی برای کامپیوتر شما کاملا بی خطر می باشند. بنابر خصوصیت زبانهای برنامه نویسی تحت وب در استفاده از کوکی ها، اگر شما این گزینه رادر مرورگر خود غیر فعال کرده باشید امکان استفاده از برخی سرویس های موسسه آلاچیق روان را ندارید.

امنیت
اين وب سايت تمام اقدامات احتياطی را برای حفاظت از اطلاعات حساس كاربران ما چه درحالت آنلاين و چه آفلاين انجام می دهد.
اگر فرم ثبت نام/درخواست خدمات ما از كاربر درخواست وارد كردن اطلاعات حساس (همچون شماره كارت اعتباری يا شماره ملی) را كند، اين اطلاعات با بهترين نرم افزار رمزگذاری،(SSL) حفاظت خواهد شد. در صفحات ايمن، مثل فرم درخواست خدمات، تصوير قفلی را در پايين مرورگر وب خود مشاهده خواهيدكرد. بعلاوه ما هرچه در توان داريم بكار مي بنديم تا از اطلاعات كاربر در حالت آفلاين نيز محافظت كنيم.

نظر سنجی ها
هر از چند گاهي سايت ما از كاربران توسط نظر سنجی اطلاعات درخواست ميكند. شركت در اين نظر سنجی ها  اختياری مي باشد. اين اطلاعات برای افزايش رضايت مراجعان و بررسی ميزان رضايت آنها در نظر سنجي ها  استفاده می شود.

خبرنامه
اگر كاربر تمايلی به دريافت خبرنامه ما داشته باشد، ما از او درخواست وارد كردن اطلاعات تماس همچون نام و ايميل می كنيم.

لینک ها و پیوندها
اين سايت به سايتهای ديگری لينك شده است. كاربران بايد بدانند ما هيچ مسئوليتی درقبال رويه حريم خصوصی اين سايتها نداريم. ما كاربرانمان را به خواندن ابلاغيه های حريم خصوصی اين سايت ها تشويق می كنيم. زمانیکه شما بر روی لینک های اشخاص ثالث که در سایت ما وجود دارد کلیک می کنید و وارد آنها می شوید، اطلاعاتی از شما بدست می آید. در این صورت موسسه آلاچیق روان هیچ گونه کنترلی بر این اطلاعات ندارد و درمقابل آنها پاسخگو نمی باشد.
اگر شما اعتراضی نسبت به لینک های سایت ما داشتید، می توانید آنرا به ما اطلاع دهید. مطمئن باشید که آدرس ایمیل شما نزد ما محفوظ می ماند و ما آنرا بدون اجازه خودتان (مگر به موجب قانون) فاش نخواهیم کرد.

ما در این اطلاعات با چه کسانی سهیم هستیم؟
موسسه آلاچیق روان هیچ یک از اطلاعات فردی و شخصی کاربران خود را افشا نمی کند و همچنین آنها را به شخص و یا اشخاص ثالثی منتقل نمی کند مگر اینکه به موجب قانون و یا حکم قانونی باشد. موسسه آلاچیق روان دارای سه بخش اطلاعاتی می باشد: آمار جمع آوری شده درباره کاربران، ترافیک سایت و اطلاعات مرتبط با سایت. ما از مشخصه های فردی شما فقط به منظور پاسخگویی به خودتان و یا برای تهیه گزارشات آماری در جهت شناخت بهتر کاربرانمان استفاده می نماییم.
ما Log File ها و Database هایی از اطلاعات کاربرانبرای تجزیه و تحلیل نحوه استفاده آنها در طی هر ماه ایجاد می نماییم. به این ترتیب می توانیم درک بهتری از سایتمان داشته باشیم و محتوایی را که در سایتمان ارائه میدهیم را بهبود ببخشیم. البته این اطلاعات در بر گیرنده مشخصه های فردی و شخصی تک تک کاربران نمی باشد. بار دیگر خاطر نشان می کنیم هیچ یک از اطلاعات فردی و شخصی شما را به هیچ شخص ثالثی ارائه نمی کنیم مگر اینکه با اجازه خودتان باشد و یااینکه به موجب قانون مجبور به انجام این کار باشیم.

تغییرات در سیاست های سایت
ممکن است موسسه آلاچیق روان گاه گاهی سیاست های کاری خود را بهبود و یا تغییر دهد. ما به شما پیشنهاد می کنیم که هر چند وقت یکبار این صفحه را مطالعه کنید تا از تغییرات احتمالی سیاست های ما آگاه شوید. چنانچه هر سوالی درباره قوانین و سیاست های سایت موسسه آلاچیق روان داشتید می توانید آنرا با ما در میان بگذارید. 

تمام حقوق مادی و معنوی برای مؤسسه آلاچیق روان محفوظ می باشد       سیاست گذاری سایت   روش استفاده از سایت